Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Konopackiej
kierunek:
Komorniki/Kolumba
5
24
6
20
7
00
Me
35
8
9
00
10
30
11
45
12
13
10
14
30
15
20
16
20
E
17
40
18
19
01
20
26
E
21
49
22
59
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna
M - Kurs skrócony do przystanku: Komorniki/Ks. Malinowskiego
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich