Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Koninko/Węzeł
kierunek:
Zaniemyśl/Kościół
5
28
M
6
32
M
7
02
P
8
9
35
10
11
15
12
17
13
47
14
17
M
15
22
16
22
17
18
02
19
30
20
21
22
51
M
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa