Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
703
Chomęcice/Jesionowa
kierunek:
Górczyn Pkm
4
40
A
5
6
7
00
8
9
10
40
A
11
12
13
14
05
A
50
A
15
16
25
A
17
18
10
A
19
20
45
A
21
22
35
A
23
45
K
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Sycowska Centrum Handlowe
K - Kurs skrócony do przystanku: Komorniki/Centrum