Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Grochowska
kierunek:
Starołęka Pkm
6
01
U
31
U
7
01
U
31
U
8
01
U
31
U
9
01
U
31
U
10
01
U
23
U
43
U
11
03
U
24
U
44
U
12
04
U
24
U
44
U
13
04
U
24
U
44
U
14
04
U
24
U
44
U
15
04
U
24
U
44
U
16
04
U
24
U
44
U
17
04
U
24
U
44
U
18
04
U
24
U
44
U
19
04
U
24
U
44
U
20
04
U
24
U
44
U
21
04
U
24
U
44
U
22
04
U
24
U
44
U
59
U
23
17
U
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
U - kurs przez przystanek: Most Dworcowy, Poznań Główny, Uniwersytet Ekonomiczny z pominięciem przystanku Rondo Kaponiera