Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Wichrowa
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
6
36
A
7
8
9
18
A
10
11
35
AG
12
13
35
A
14
15
36
O
16
17
48
O
18
19
41
A
20
21
22
41
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
G - Kurs skrócony do pętli: Góra
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn