Czwartek
Piątek
Sobota
1
Wierzbięcice
kierunek:
Budziszyńska
4
59
5
13
27
42
50
57
6
12
27
36
42
56
7
06
16
26
36
46
56
8
06
16
26
36
46
56
9
06
16
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
56
14
06
16
26
36
46
56
15
06
16
26
36
46
56
16
06
16
26
36
46
56
17
06
16
26
36
46
56
18
06
16
26
36
46
56
19
11
19
G
31
51
20
11
31
51
21
11
31
51
22
11
31
51
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta, Rynek Wildecki, Poznań Główny, Dworzec Zachodni