Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Św. Czesława
kierunek:
Błażeja
4
57
5
11
25
39
54
6
09
24
39
50
7
00
10
20
30
40
50
8
00
10
20
30
40
50
9
00
10
24
39
54
10
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
20
30
40
50
14
00
10
20
30
40
50
15
00
10
20
30
40
50
16
00
10
20
30
40
50
17
00
10
20
30
40
50
18
00
10
20
30
40
50
19
07
27
47
20
07
27
47
21
07
27
47
22
07
27
38
G
23
08
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rynek Wildecki, Poznań Główny