Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Poznań Główny
kierunek:
Błażeja
4
31
5
00
14
28
42
57
6
12
17
27
36
42
53
7
03
13
23
33
43
53
8
03
13
23
33
43
53
9
03
13
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
23
33
43
53
14
03
13
23
33
43
53
15
03
13
23
33
43
53
16
03
13
23
33
43
53
17
03
13
23
33
43
53
18
03
13
23
33
43
53
19
10
30
50
20
10
30
50
21
10
30
50
22
10
30
41
G
23
11
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rynek Wildecki, Poznań Główny