Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Hetm./Wiadukt
kierunek:
Piątkowska
4
13
38
48
58
5
12
24
35
39
54
6
09
18
24
39
49
59
7
09
19
29
39
49
59
8
09
19
29
39
49
59
9
09
24
39
54
10
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
24
39
49
59
14
09
19
29
39
49
59
15
09
19
29
39
49
59
16
09
19
29
39
49
59
17
09
19
29
39
49
59
18
09
19
31
51
19
11
17
G
31
39
G
51
20
11
31
51
21
11
31
51
22
11
31
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta, Pozna ń Główny, Dworzec Zachodni