Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
186
Łupowska
kierunek:
Kiekrz
6
02
32
7
02
12
57
8
22
9
02
10
11
12
12
22
13
22
14
02
38
15
10
40
P
16
10
P
40
17
10
40
18
09
42
P - kurs z wjazdem na przystanek: Psarskie Przejazd Kolejowy