Poniedziałek
Wtorek
Środa
Sobota
Niedziela
19
Pl. Wiosny Ludów
kierunek:
Dębiec Pkm
6
49
7
09
29
49
8
09
29
49
9
09
29
10
11
12
13
14
09
29
49
15
09
29
49
16
09
29
49
17
09
29
49
18
09
29
49
19
09
F
29
F
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Pamiątkowa, Rondo Starołęka, Rondo Żegrze