Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Aleje Marcinkowskiego
kierunek:
Dębiec Pkm
5
10
30
50
6
10
30
50
7
10
30
50
8
10
30
50
9
10
30
50
10
10
30
50
11
10
30
50
12
10
30
50
13
10
30
50
14
10
30
50
15
10
30
50
16
10
30
50
17
10
30
50
18
10
30
50
19
10
30
50
20
10
30
50
21
10
30
50
22
10
30
50
23
00
S
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamiątkowa, Rondo Starołęka