Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Pl. Wiosny Ludów
kierunek:
Dębiec Pkm
5
12
32
52
6
12
32
52
7
12
32
52
8
12
32
52
9
12
32
52
10
12
32
52
11
12
32
52
12
12
32
52
13
12
32
52
14
12
32
52
15
12
32
52
16
12
32
52
17
12
32
52
18
12
32
52
19
12
32
52
20
12
32
52
21
12
32
52
22
12
32
52
23
02
S
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamiątkowa, Rondo Starołęka