Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Traugutta
kierunek:
Dębiec Pkm
4
58
5
10
23
43
6
03
23
43
7
03
23
43
8
03
23
43
9
03
23
43
10
03
23
43
11
03
23
43
12
03
23
43
13
03
23
43
14
03
23
43
15
03
23
43
16
03
23
43
17
03
23
43
18
03
23
43
19
03
23
43
20
03
23
43
21
03
23
43
22
03
23
43
23
03
13
S
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamiątkowa, Rondo Starołęka