Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Wierzbięcice
kierunek:
Ogrody
23
03
G
23
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rynek Wildecki, Poznań Główny