Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
342
M. Goślina/Nowy Rynek
kierunek:
Przebędowo/Pętla
5
46
6
57
7
8
11
9
10
37
11
47
12
13
05
55
14
15
16
17
18
19
17
20
12
21
45
22
23
12
Z
55
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje