Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
388
Kicin/Pętla
kierunek:
Dębogóra/Dąbrówki
5
39
Z
6
24
Z
7
8
9
28
10
11
12
34
13
44
14
15
02
16
37
17
27
Z
18
32
19
24
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje