Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
388
Czerwonak/Gajowa
kierunek:
Czerwonak/Pkm
6
10
Z
7
8
9
59
Z
10
11
12
13
07
Z
14
17
Z
15
35
Z
16
17
10
Z
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje