Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
396
Czerwonak/Gajowa
kierunek:
Potasze/Jodłowa
4
17
5
04
6
7
8
12
9
10
11
18
12
34
13
14
28
M
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Stokrotkowa