Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
397
Bolechowo/Pałac
kierunek:
Biedrusko/Park
5
03
T
6
07
K
7
04
K
8
9
10
11
12
13
14
15
26
59
16
46
K
T - kurs skrócony do przystanku: Bolechowo/PKM
K - kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa