Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
397
Bolechowo-Os./Pkm
kierunek:
Biedrusko/Park
5
05
T
12
K
40
K
6
09
K
32
K
7
06
K
8
9
10
11
12
13
14
15
28
16
01
48
K
17
05
K
T - kurs skrócony do przystanku: Bolechowo/PKM
K - kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa