Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
431
Tulce/Kościół
kierunek:
Kleszczewo/Park
5
25
6
21
P
7
01
42
E
8
45
9
10
06
P
11
12
13
14
09
15
04
P
44
P
16
24
17
04
E
46
18
25
P
19
20
21
54
22
24
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Szewce/Orzechowa
P - Możliwość przesiadki na linię nr 488 na przystanku: Kleszczewo/Park