Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
488
Zimin/Świetlica Osp
kierunek:
Kleszczewo/Park
4
28
X
5
28
X
6
07
X
7
8
9
10
11
39
X
12
13
14
39
XC
15
16
17
46
X
18
19
21
X
20
21
00
X
X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD
C - kurs przez szkołę