Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
488
Zimin/Nowy Świat
kierunek:
Kleszczewo/Park
4
27
X
5
27
X
6
06
X
7
8
9
10
11
38
X
12
13
14
38
XC
15
16
17
45
X
18
19
20
X
20
59
X
X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD
C - kurs przez szkołę