Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
493
Wierzenica/(Kościół)
kierunek:
Kobylnica/Węzeł
6
58
Y
7
8
58
Y
9
10
11
12
13
14
15
40
Y
16
58
Y
17
18
19
20
21
22
23
03
Y
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM