Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Wrocławska
kierunek:
Górczyn Pkm
4
37
51
5
07
21
35
45
50
6
05
15
20
30
40
50
7
00
10
20
30
40
50
8
00
10
20
30
40
50
9
00
10
20
35
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
30
40
50
14
00
10
20
30
40
50
15
00
10
20
30
40
50
16
00
10
20
30
40
50
17
00
10
20
30
40
50
18
00
10
20
30
40
49
G
59
19
19
39
59
20
19
39
59
21
19
39
59
22
19
39
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Poznań Główny, Dworzec Zachodni