Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Błażejewko/Pętla
kierunek:
Zaniemyśl/Kościół
3
58
A
4
38
56
L
5
09
6
06
M
7
10
M
32
P
8
9
10
03
11
45
12
47
13
14
17
57
M
15
52
16
52
17
18
31
19
58
20
21
22
23
25
M
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa
A - Linia z wyznaczonymi Punktami Poboru Opłat
L - Kurs skrócony do przystanku: Łękno