Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Jeziory Wielkie/Doliwiec Leśny
kierunek:
Zaniemyśl/Kościół
4
05
A
45
5
03
L
16
6
13
M
7
17
M
39
P
8
9
10
10
11
52
12
54
13
14
24
15
04
M
59
16
59
17
18
38
19
20
05
21
22
23
32
M
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa
A - Linia z wyznaczonymi Punktami Poboru Opłat
L - Kurs skrócony do przystanku: Łękno