Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
560
Gądki/Spedycyjna
kierunek:
Zaniemyśl/Kościół
5
32
M
6
37
M
7
8
9
10
11
12
13
14
22
M
15
16
17
18
19
20
21
22
56
M
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny