Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Zaniemyśl/Kościół
kierunek:
Rondo Rataje
6
32
K
7
8
9
10
40
11
12
13
32
14
15
16
32
K
17
18
19
32
20
21
22
10
K - Kurs z wjazdem na przystanek: Koninko/Węzeł