Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Zaniemyśl/Rynek
kierunek:
Rondo Rataje
6
34
K
7
8
9
10
43
11
12
13
35
14
15
16
35
K
17
18
19
34
20
21
22
12
K - Kurs z wjazdem na przystanek: Koninko/Węzeł