Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Świątniczki
kierunek:
Rondo Rataje
7
17
K
8
9
10
11
26
12
13
14
18
15
16
17
20
K
18
19
20
15
21
22
52
K - Kurs z wjazdem na przystanek: Koninko/Węzeł