Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
610
Komornicka
kierunek:
Górczyn Pkm
5
23
6
29
7
39
8
39
9
34
10
27
11
26
W
12
14
13
04
14
01
W
44
15
34
16
24
17
14
18
26
19
24
54
20
21
11
22
15
23
15
W - Kurs z wjazdem na przystanek: Wołowska n/ż