Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
651
Łęczyca/Dworcowa.
kierunek:
Mosina/D.K.
6
33
7
8
18
9
10
35
11
12
35
13
14
35
15
16
17
15
18
19
13
20
21
11
22
23
36
P
P - Kurs skrócony do przystanku: Puszczykowo/Niwka Szpital