Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
690
Luboń/Okrzei
kierunek:
Łęczyca/Dworcowa.
7
41
8
36
P
9
10
11
01
12
11
13
54
14
56
15
16
01
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy