Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
690
Luboń/Unijna
kierunek:
Łęczyca/Dworcowa.
7
33
8
28
P
9
10
53
11
12
03
13
46
14
48
15
53
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy