Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
690
Luboń/Jana Pawła II
kierunek:
Łęczyca/Dworcowa.
7
40
8
35
P
9
10
11
00
12
10
13
53
14
55
15
16
00
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy