Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
705
Chomęcice/Jesionowa
kierunek:
Konarzewo/Pętla
7
46
A
8
41
A
9
39
A
10
11
30
12
19
A
13
21
A
14
02
20
B
15
43
A
16
59
17
33
A
49
18
24
A
38
A
19
23
A
20
13
A
51
A
21
45
A
22
45
A
23
26
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Sycowska Centrum Handlowe
B - Kurs z wjazdem na przystanki: Sycowska Centrum Handlowe i Szreniawa/PKM