Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
705
Chomęcice/Środkowa
kierunek:
Konarzewo/Pętla
7
27
AU
8
9
47
AU
10
42
AU
11
12
57
AU
13
14
42
AU
15
16
37
AU
17
18
28
AU
19
20
12
AU
21
22
23
35
AU
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Sycowska Centrum Handlowe
U - Kurs z wjazdem na przystanek: Sycowska Centrum Handlowe tylko w niedziele handlowe