Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Konopackiej
kierunek:
Górczyn Pkm
4
58
5
54
E
6
7
09
E
28
8
29
9
38
10
11
08
12
43
13
59
E
14
28
15
29
16
17
09
18
28
19
53
20
21
22
22
32
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna