Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Ostatnia
kierunek:
Górczyn Pkm
5
02
58
E
6
7
13
E
32
8
33
9
42
10
11
12
12
47
13
14
03
E
32
15
33
16
17
13
18
32
19
57
20
21
26
22
36
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna