Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Plewiska/Zachodnia
kierunek:
Komorniki/Kolumba
5
30
6
28
7
07
Me
42
8
9
08
10
38
11
53
12
13
18
14
38
15
28
16
28
E
17
48
18
19
09
20
33
E
21
56
22
23
06
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna
M - Kurs skrócony do przystanku: Komorniki/Ks. Malinowskiego
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich