Poniedziałek
Wtorek
Środa
Sobota
Niedziela
710
Plewiska/Boisko
kierunek:
Komorniki/Kolumba
16
34
E
17
18
19
20
37
E
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna