Poniedziałek
Wtorek
Środa
Sobota
Niedziela
710
Plewiska/Stacja Energetyczna
kierunek:
Komorniki/Kolumba
16
37
E
17
18
19
20
40
E
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna