Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Plewiska/Szkolna
kierunek:
Komorniki/Kolumba
5
36
6
34
7
13
Me
48
8
9
14
10
44
11
59
12
13
24
14
45
15
35
16
41
E
17
55
18
19
15
20
44
E
21
22
01
23
11
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna
M - Kurs skrócony do przystanku: Komorniki/Ks. Malinowskiego
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich