Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Komorniki/Ks.Wawrzyniaka
kierunek:
Komorniki/Kolumba
5
38
6
36
7
50
8
9
16
10
46
11
12
01
13
26
14
47
15
37
16
43
E
17
57
18
19
17
20
46
E
21
22
03
23
13
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna