Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
716
Plewiska/Wołczyńska
kierunek:
Głuchowo/Stawna
5
06
39
6
01
G
23
H
46
7
13
G
36
H
57
G
8
31
H
9
01
G
26
46
10
16
G
31
11
02
21
41
G
12
21
53
13
13
H
36
G
14
03
H
26
56
H
15
21
46
H
16
14
G
31
17
03
46
G
18
01
21
56
19
06
H
32
G
20
11
51
H
21
36
G
22
16
51
G
23
26
G - Kurs wydłużony do pętli: Gołuski
H - Kurs wydłużony do przystanku: Chomęcice/Środkowa