Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Kołobrzeska
kierunek:
Ogrody
4
23
5
00
C
12
e
6
08
53
7
29
8
53
9
10
08
A
11
21
45
12
47
13
47
55
A
14
22
A
42
A
54
15
16
03
A
17
27
18
21
19
15
20
00
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan