Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Rumianek/Nowa I
kierunek:
Lusówko/Kościół
6
16
7
8
08
9
10
03
11
26
12
13
14
43
15
16
41
17
18
48
19
20
43
21
22
03
C
23
52
C
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół