Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Rumianek/Nowa II
kierunek:
Lusówko/Kościół
6
37
A
7
50
A
8
9
10
31
#
11
12
49
13
14
15
16
17
11
18
19
19
06
C
20
11
C
21
10
C
36
A
22
51
A
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
# - Możliwość przesiadki na przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 812 w kier. Ceradza Kościelnego i Grzebieniska